FK Slavoj Stará Boleslav vs. FK Slovan Lysá nad Labem 3:0

FK Slavoj Stará Boleslav vs. FK Slovan Lysá nad Labem 3:0 (0:0)
Sestava: J. Bodlák – V. Kolář, Staněk (75.Bušínský), Švorba, Mikoláš (50.Váňa) – Bláha, Vodák (60.Matějovský), J. Novák, Štěpánek – Kulhánek, Vondra (80.Sládek)
Branky: 60. J. Matějovský , 65. P. Bláha , 75. J. Vondra
ČK: 80. J. Bušínský

Po bezbrankovém prvním poločase domácí prostřídali sestavu, a to jim přineslo ovoce. Ve druhém poločase nastříleli hostům 3 branky a zaslouženě vyhráli 3:0. Kaňkou na jejich výkonu může být červná karta pro Budišínského.

Domácí, kteří si před sezónou dali cíl skončit v první trojice, znovu tento svůj záměr podpořili, když i v dalším zápase dokázali urvat všechny body. Naopak Lysá, která se výhrou mohla výrazně přiblížit definitivní jistotě záchrany, se musí pokusit o definitivní klid v příštím kole.

Domácí v první poločase měli náznak pár šancí, ale akce se jim nedařilo dotáhnout do konce. Hosté byli naopak gólu mnohem blíže. Nicméně jejich pokus skončil pouze na břevně.

Do druhého poločasu vstoupili hosté lépe. Prvních 15. minut druhého poločasu měli převahu, ale jejich šance postradaly efektivitu. Domácí poté vystřídali a v 60. minutě přišel do hry Matějovský. Ten hned druhým dotekem, po pár vteřinách na hřišti, poslal míč do šibenice a uklidnil ta domácí 1:0. O 5 minut později už to bylo 2:0, kdy další hráč Bláha dokázal proměnit svou šanci. Hosté se pak snažili ještě s výsledkem něco udělat, ale třetí gól domácich, který zařídil Vondra, definitivně rozhodl o vítězi utkání. Domácím pak mohla radost zkazit pouze červená karta, kterou viděl Budišínský, a to za oplácení.

(článek převzat z  fotbalunas.cz)

125C0774 125C0815

125C0765 125C0716

125C0659 125C0654