1.kolo

So 24.08. 10:13  Stará Boleslav  - Holubice 5:2 (3:1)
So 24.08. 10:15 Kralupy 1901 - Chotětov 3:1 (1:1)
So 24.08. 17:00 Libčice - Byšice 3:1 (0:1)
So 24.08. 17:00 Vysoká - Úvaly 2:4 (0:1)
So 24.08. 17:00 Milovice - Lužec 4:1
Ne 25.08. 17:00 Škvorec - Hovorčovice 3:0 (1:0)
Ne 25.08. 17:00 Kosmonosy - Bakov 0:1 (0:0)

2.kolo

So 31.08. 17:00 Byšice - Holubice 3:1 (2:1)
So 31.08. 17:00 Bakov -  Stará Boleslav  2:1 np (1:0)
So 31.08. 17:00 Lužec - Škvorec 5:0 (2:0)
So 31.08. 17:00 Chotětov - Milovice 2:4 (1:2)
So 31.08. 17:00 Libčice - Vysoká 9:1 (3:0)
Ne 01.09. 17:00 Hovorčovice - Kosmonosy 1:3 (1:1)
Ne 01.09. 17:00 Úvaly - Kralupy 1901 4:1 (1:0)

3.kolo

So 07.09. 10:13  Stará Boleslav  - Hovorčovice 5:1 (2:1)
So 07.09. 10:15 Kralupy 1901 - Libčice 1:6 (0:2)
So 07.09. 17:00 Vysoká - Byšice 5:2 (3:1)
So 07.09. 17:00 Milovice - Úvaly 3:1 (2:0)
Ne 08.09. 17:00 Škvorec - Chotětov 5:0 (3:0)
Ne 08.09. 17:00 Kosmonosy - Lužec 2:1 np
Ne 08.09. 17:00 Holubice - Bakov 3:1

4.kolo

So 14.09. 16:30 Byšice - Bakov 0:2 (0:1)
So 14.09. 16:30 Lužec -  Stará Boleslav  2:3 np (1:0)
So 14.09. 16:30 Chotětov - Kosmonosy 0:1 (0:0)
So 14.09. 16:30 Libčice - Milovice 4:2 (0:2)
So 14.09. 16:30 Vysoká - Kralupy 1901 1:2 np (0:0)
Ne 15.09. 16:30 Hovorčovice - Holubice 2:1 np (1:1)
Ne 15.09. 16:30 Úvaly - Škvorec 4:2 (1:1)

5.kolo

So 21.09. 10:15 Kralupy 1901 - Byšice 2:1 (1:0)
So 21.09. 10:15  Stará Boleslav  - Chotětov 1:3 (0:2)
So 21.09. 16:30 Milovice - Vysoká 1:3 (1:1)
So 21.09. 16:30 Bakov - Hovorčovice 1:2 np (1:1)
Ne 22.09. 16:30 Škvorec - Libčice 3:1 (1:0)
Ne 22.09. 16:30 Kosmonosy - Úvaly 1:2 (1:2)
Ne 22.09. 16:30 Holubice - Lužec 1:4 (1:0)

6.kolo

So 28.09. 10:15 Kralupy 1901 - Milovice 7:1 (3:1)
So 28.09. 16:00 Byšice - Hovorčovice 6:1 (2:0)
So 28.09. 16:00 Lužec - Bakov 3:0 (2:0)
So 28.09. 16:00 Chotětov - Holubice 5:0 (2:0)
So 28.09. 16:00 Libčice - Kosmonosy 6:1 (2:0)
So 28.09. 16:00 Vysoká - Škvorec 7:2 (2:1)
Ne 29.09. 16:00 Úvaly -  Stará Boleslav  4:1 (2:0)

7.kolo

So 05.10. 10:13  Stará Boleslav  - Libčice 4:5 (2:2)
So 05.10. 16:00 Milovice - Byšice 3:4 (3:1)
So 05.10. 16:00 Bakov - Chotětov 4:2 (1:2)
Ne 06.10. 16:00 Škvorec - Kralupy 1901 0:5 (0:0)
Ne 06.10. 16:00 Kosmonosy - Vysoká 6:2 (2:2)
Ne 06.10. 16:00 Holubice - Úvaly 3:1 (1:0)
Ne 06.10. 16:00 Hovorčovice - Lužec 2:0 (2:0)

8.kolo

So 12.10. 10:15 Kralupy 1901 - Kosmonosy 2:3 (0:1)
So 12.10. 15:30 Byšice - Lužec 4:1 (1:0)
So 12.10. 15:30 Chotětov - Hovorčovice 5:1 (1:0)
So 12.10. 15:30 Libčice - Holubice 8:1 (5:0)
So 12.10. 15:30 Vysoká -  Stará Boleslav  1:0 np
So 12.10. 15:30 Milovice - Škvorec 3:4 np
Ne 13.10. 15:30 Úvaly - Bakov 1:2

9.kolo

So 19.10. 10:13  Stará Boleslav  - Kralupy 1901 4:5 (0:3)
So 19.10. 15:30 Bakov - Libčice 2:1 (1:0)
So 19.10. 15:30 Lužec - Chotětov 3:1 (2:0)
Ne 20.10. 15:30 Škvorec - Byšice 2:3 np (2:1)
Ne 20.10. 15:30 Kosmonosy - Milovice 2:3 (1:3)
Ne 20.10. 15:30 Holubice - Vysoká 3:2 (1:2)
Ne 20.10. 15:30 Hovorčovice - Úvaly 1:2 (0:1)

10.kolo

So 26.10. 10:15 Kralupy 1901 - Holubice 6:1 (3:1)
So 26.10. 14:30 Byšice - Chotětov 1:2 np (1:1)
So 26.10. 14:30 Libčice - Hovorčovice 3:1 (3:0)
So 26.10. 14:30 Vysoká - Bakov 3:2 np (2:2)
So 26.10. 14:30 Milovice -  Stará Boleslav  2:3 (1:0)
Ne 27.10. 14:30 Úvaly - Lužec 2:1 (1:0)
Ne 27.10. 14:30 Škvorec - Kosmonosy 3:0 (1:0)

11.kolo

So 02.11. 10:13  Stará Boleslav  - Škvorec 2:1 (1:0)
So 02.11. 14:00 Bakov - Kralupy 1901 2:3 np (1:1)
So 02.11. 14:00 Lužec - Libčice 3:4 np (1:1)
So 02.11. 14:00 Chotětov - Úvaly 3:0 (1:0)
Ne 03.11. 14:00 Kosmonosy - Byšice 1:0 (1:0)
Ne 03.11. 14:00 Holubice - Milovice 4:0 (2:0)
Ne 03.11. 14:00 Hovorčovice - Vysoká 5:4 (3:1)

12.kolo

So 09.11. 10:15 Kralupy 1901 - Hovorčovice 2:1 (0:1)
So 09.11. 14:00 Byšice - Úvaly 1:2 (1:0)
So 09.11. 14:00 Libčice - Chotětov 4:1 (2:0)
So 09.11. 14:00 Vysoká - Lužec 2:1 np (1:1)
So 09.11. 14:00 Milovice - Bakov 2:1 np (1:1)
Ne 10.11. 14:00 Škvorec - Holubice 4:3 (2:2)
Ne 10.11. 14:00 Kosmonosy -  Stará Boleslav  6:0 (3:0)

13.kolo

So 16.11. 10:13  Stará Boleslav  - Byšice 5:0
So 16.11. 13:30 Bakov - Škvorec 4:1
So 16.11. 13:30 Lužec - Kralupy 1901 0:5 (0:2)
So 16.11. 13:30 Chotětov - Vysoká 5:2
Ne 17.11. 13:30 Holubice - Kosmonosy
Ne 17.11. 13:30 Hovorčovice - Milovice
Ne 17.11. 13:30 Úvaly - Libčice
Soutěž nemá