Nechutné praktiky FC Mělník bez úspěchu

FC Mělník vs. FK Slavoj Stará Boleslav 1:4 (0:1)

Sestava: Schneider – Šalda, Cruz, Staněk – Voženílek, Jiří Novák, Novotný (16. Matějovský), Bláha – Šmejkal, Vodák – Vodička

Branky: 37. Vodička, 74. Jiří Novák, 78. Vodák, 88. Staněk

 

Josef Matějovský: Dnes jsem zažil fotbalový orgasmus! Pro tyto chvíle opravdu hraju fotbal! Na FB se řeší Radek Šírl, ale to co se dnes dělo na hřišti FC Mělník je opravdu ostuda některých lidí, funkcionářů, hráčů a hlavně rozhodčích! Je to opravdové peklo co se děje v I.B třídě. Absolutně chápu, že někdo vystříkne, protože nervy jsou jen jedny! Naši hráči FK Slavoj Stará Boleslav to dnes vydřželi, hráli na 100% a fotbalový bůh to viděl a vítězství 4:1 bylo nádherné a především zasloužené! Vítězný pokřik jsme si všichni moc užili!

Pro funcionáře FC Mělník: pane Zejdo jděte s tímto jednáním už do prdele a nekurvěte český fotbal! Nejen, že kazíte mladé hráče, ale většina z nich se na hřišti stydí za to, jak jim rozhodčí pomáhá. Bohužel nemají takový morál, aby vás poslali do prdele sami!

Pro dnešní rozhodčí: pískejte podle pravidel fotbalu a nedělejte z hráčů idioty. Co jste dnes předvedli na hřišti bylo zralé na to, aby vám někdo sundal trenky a dal vám na zadek jako se dává malým dětem! Děláte si prdel i z mistra světa v malém fotbalu Jiří Novák a to se pak nevyplácí!

Jirka dnes opět krásná branka a úžasný výkon, hodný MISTRA SVĚTA! Klobouk dolů před všemi hráči Slavoje – kluci díky za skvělý zážitek! 👏👏👏👏⚽️⚽️⚽️⚽️💪💪💪💪

Budeme pořád bojovat za ČISTÝ FOTBAL!