První přípravné utkání proti FK Slovan Lysá nad Labem

Tuto sobotu 10. 2. 2018 sehraje FK Slavoj Stará Boleslav první přípravné utkání proti mužstvu FK Slovan Lysá nad Labem. Utkání se hraje od 10,30 na umělé trávě v Benátkách nad Jizerou. Pikantní na tomto zápase bude to, že za Lysou nastoupí náš bývalý spoluhráč a kapitán Miroslav Švorba (viz.foto), který do Slovanu přestoupil minulý rok v létě.

Josef Matějovský – „Čeká nás velmi nepříjemný soupeř, který hraje střed tabulky v I.A třídě. Za Slovan nastupuje hned několik kvalitních hráčů a pod trenérem Vaškem Sosnovským předvádí dobré výkony. Pamatuji si, že naše společné zápasy ještě v I.B třídě byli vždy vyrovnané a plné emocí. Pro Slavoj to bude první zápas v zimní přípravě, tak pevně věřím, že se popereme o dobrý výsledek. Nikdo přeci nechce prohrávat a je jedno jestli se jedná o přípravné či mistrovské utkání.“